PROGRAMMA 15DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2013.

13-05-2015 11:18

PROGRAMMA 15DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2013.

 

 

-Stripbeurs van 10.00-17.00 uur.

 

 

TIJD

10.30 uur

Opening 15de Kamper Stripspektakel met medewerking van burgemeester Bort Koelewijn en een speciale delegatie onder leiding van Ridder Rudolphus

Aansluitend

de presentatie van de speciale en luxe uitgave van de Rode Kogge

 

11.00 uur

presentatie van het nieuwe stripblad Strips2Go

Aansluitend

Aansluitend presentatie nieuw boek Uitgeverij Humm

13.30 uur

Veiling van het kunstwerk dat Paul Geerts speciaal voor Kampen en de Koggestichting heeft gemaakt.

14.00 uur

mini-optreden van Geert Leurink, Koeplein

 

-Muziek

-muziek (1): DixieMasters, dixielandbandje

                   locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (2): George van de Muziek (met een geheel nieuwe act)

                   locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (3): orkest WeBinDerUut (WBDU)

                   locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (4): Geert Leurink

                   locatie: Koeplein 14.00 uur

-muziek (5): Duo Nationaal, (onder auspiciën van het Creaspektakel)

 

-Tentoonstelling

-tentoonstelling: Roy Bergsma, tekenaar en illustrator, 16-8 / 30-9

                            locatie: ’t Kroegje, geerstraat 17, Kampen

                       open ma-vr vanaf 16 uur, za vanaf 14 uur

-Theater

-theater (1): Rolando's Kindershow (bekend van Ernst Bobbie en de rest)

                   locatie: Koeplein (podium)

-theater (2): Spelen met Taal: Oud-Hollandse straatspelen,

                   verzorgd door de werkgroep ‘Kampen met Taal’

                   locatie: Koeplein

-theater (3): Riddergroep o.l.v. Ridder Dolf

 

 

-Signerende tekenaars en scenarioschrijvers (circa 55)

 

Tekenaars en scenarioschrijvers die inmiddels toegezegd hebben te zullen komen, onder voorbehoud (geactualiseerd 15 augustus 2013):

 

AART CORNELISSEN

(o.a. Bob de Beker / Hotze Klots)

Alex Turk

(Timo / Mevrouw de Heks)

Andree Schneider

(Fantasy illustraties)

Arie van Vliet

(o.a. Flipje Tiel / Goud van Kampen / Schat Sassenpoort)

ArtEZ

hogeschool voor de kunsten

Bert Dijkink

(cartoons/schilderijen/Het Geheim van de Kreeft)

Caroline van der Lee (Carolee)

(scenario’s)

Daan Jippes

(Havank)

Daniel van den Broek

(Uuterwael / Viktor & Frenky)

DICK HEINS

(o.a. Baldo / Keetje / Klein Napoleon / 40 Hours )

ERIC DE ROP

(Studio Vandersteen)

Eric Hercules

(Elsje, vele scenario’s)

Eric Heuvel

(o.a. January Jones / Bud Broadway / De Ontdekking)

Fer Lau

(karikaturist)

Frank Jonker

(Bob Evers, scenario)

Gerard Leever

(Oktoknopie / Felix Flux / Suus & Sas)

Gerben den Heeten

(cartoons)

Gerben Valkema

(Elsje)

Hanco Kolk

(Single)

Hans van Oudenaarden

(Bob Evers) Evers)

Hennie Vaessen

(Arnhem strip - www.graphicnovel1944.com)

Herman Roozen

(Opa / Eefnement / scenario's o.a. Rembrandt)

IJSBRAND OOST

(Max Miller / http://www.maxmillercomics.blogspot.com/)

Janko Bosch

(pavlov.nl)

Jan Kruisis

(Jan Jans en de kinderen)n Jans en de kinderen)

Jan Steeman

(o.a. Noortje / Sjors en Sjimmie / Rik de Reporter)orter)

Jan van der Voo

(Pipo de Clown / Ketelbinkie / Piraatje)

JAN VAN HAASTEREN / AFGEMELD

(o.a. Tinus Trotyl / Erik en opa / Baron van Tast)

Jeff Broeckx

(o.a. Klein Suske & Wiske / Dag & Heidi / Sloeber)

Jeroen Steehouwer

(o.a. Hilary King / Puppy, www.jeroensteehouwer.nl)

Jesse van Muylwijck

(De Rechter)

John Endeman

(Bouke)

John Heijink

(o.a. Kapitein Kreiss)

KEES SPARREBOOM

(Boot en van Dijk)

Luc Cromheecke

(o.a. Tom Carbon, Taco Zip, Roboboy, Plunk)

Luc Vincent

(Orphanimo!)

Mangafique

(groep tekenaars Manga)

Marc Verhaegen

(Senne en Sanne / De Vliegende Hollander /

Michiel de Ruyter)

MARISSA DELBRESSINE

(Strips2Go)

Mark van Herpen

(Hotel Nevelzicht)

MARLON TEUNISSEN

(Strips2Go)

Marq van Broekhoven

(Peer de Plintkabouter)

Martin Lodewijk AFGEMELD

(Agent 327 / scenario’s o.a. Storm, Rode Ridder)

Meinder Buynink

(“Vindt ie grappig” / Bouke / cartoons / /www.meinder.nl/)

Pascal Oost

(Donald Duck / Bobo))

Patty Klein

(heel veel scenario’s, o.a. Noortje)

Paul Geerts

(Suske & Wiske / De Hemelboom)

Paul Reichenbach 

(scenarist o.a. Goud van Kampen / Schat van de Sassenpoort)

PETER DE WIT

(Sigmund)

PETER TIMMERMANS

(www.gapscene.nl)

Pieter Hogenbirk

(o.a. Rembrandt)

Piet Voordes

(Ernst Bobbie en de rest / Donald Duck / De Club van Sinterklaas, Funky Simone)

RANJIT DOMMISSE

(Strips2Go)

ROBERT V.D. KROFT

(Sjors en Sjimmie / Claire)a. Claire / Sjors en Sjimmie)

Robin Keijzer

(illustraties; games; Strips2Go)

Romano Molenaar

(Storm)

Stephan Timmers

(Mountain Mike)

Wilma v.d. Bosch

(Donald Duck / Prinses Aster))