PROGRAMMA 14DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2012.

13-05-2015 11:20

PROGRAMMA 14DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2012.

 

Langzaam maar zeker tekenen de contouren zich voor het programma van 2012

 

-Stripbeurs van 10.00-17.00 uur.

 

-Muziek

-muziek (1): DixieMasters, dixielandbandje

                    locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (2):  Geert Leurink

                    locatie: Koeplein - podium

-muziek (3):  Henri Nuyen          

                    locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

 

-theater   :   Rolando's Kindershow (bekend van Ernst Bobbie en de rest)

                    locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

 

-Signerende tekenaars en scenarioschrijvers (circa 50)

 

Tekenaars en scenarioschrijvers die inmiddels toegezegd hebben te zullen komen, onder voorbehoud:

 

Alex Turk

(Timo / Mevrouw de Heks)

Andree Schneider

(Fantasy illustraties)

Arie van Vliet

(o.a. Flipje Tiel / Goud van Kampen / Schat Sassenpoort)

ArtEZ

hogeschool voor de kunsten

Caroline van der Lee (Carolee)

(scenario’s)

Daniel van den Broek

(Uuterwael / Viktor & Frenky)

Dick Heins

(o.a. Baldo / Keetje / Klein Napeleon / Kleine Suske en Wiske)

Eric Hercules

(Elsje, vele scenario’s)

Eric Heuvel

(o.a. January Jones / Bud Broadway / De Ontdekking)

Fer Lau

(caricaturist)

Frank Jonker

(Bob Evers, scenario)

Gerard Leever

(Oktoknopie / Felix Flux / Suus & Sas)

Gerben Valkema

(Elsje)

Hans van Oudenaarden

(Bob Evers) Evers)

Hennie Vaessen

(Arnhem strip - www.graphicnovel1944.com)

Herman Roozen

(Opa / Eefnement / scenario's o.a. Rembrandt)

IJsbrand Oost

(Max Miller / http://www.maxmillercomics.blogspot.com/)

Ivan Adriaenssens

(scenario’s voor o.a. Boeboeks / Orphanimo!!)

Janko Bosch

(pavlov.nl)

Jan Kruisan Kruis

(Jan Jans en de kinderen)n Jans en de kinderen)

Jan Steeman

(o.a. Noortje / Sjors en Sjimmie / Rik de Reporter)orter)

Jan van der Voo

(Pipo de Clown / Ketelbinkie / Piraatje)

Jeff Broeckx

(o.a. Klein Suske & Wiske / Dag & Heidi / Sloeber)

Jeroen Steehouwer

(o.a. Hilary King / Puppy, www.jeroensteehouwer.nl)

John Erkelens

(Jop en de schaduwzijde, www.studiozoetermeer.nl)

Jordi Peters

(Studio Noodweer / www.noodweer.nl)

Jorg de Vos  

(Storm,   http://www.storm.nl/team_jorg.htm)

Luc Cromheecke

(o.a. Tom Carbon, Taco Zip, Roboboy, Plunk)

Mangafique

(groep tekenaars Manga)

Marc Verhaegen

(Senne en Sanne / De Vliegende Hollander /

Michiel de Ruyter)

Marq van Broekhoven

(Peer de Plintkabouter)

Martijn Takke 

(illustratiewerk / Terra Fantasia)

Martin-Jan van Santen

(Ridder Roosje / White Cowboy)

Martin Lodewijk

(Agent 327 / scenario’s o.a. Storm, Rode Ridder)

Meinder Buynink

(“Vindt ie grappig” / cartoons / /www.meinder.nl/)

Michiel v.d. Vijver

(Studio Noodweer / www.noodweer.nl)

Pascal Oost

(Donald Duck / Bobo))

Patty Klein

(heel veel scenario’s, o.a. Noortje)

Paul Geerts

(Suske & Wiske / De Hemelboom)

Paul Reichenbach 

(scenarist o.a. Goud van Kampen / Schat van de Sassenpoort)

Pieter Hogenbirk

(o.a. Rembrandt)

Piet Voordes

(Ernst Bobbie en de rest / Donald Duck / De Club van Sinterklaas)

Robby van der Meulen 

(Studio Noodweer / www.noodweer.nl)

Rob Derks

(Studio Noodweer / www.noodweer.nl)

Robert v.d. Kroft

((Sjors en Sjimmie / Claire)a. Claire / Sjors en Sjimmie)

Robin Keijzer

(illustraties; games)

Stephan Timmers

(Mountain Mike)

Wilma v.d. Bosch

(Donald Duck / Prinses Aster))