PROGRAMMA 13DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2011.

13-05-2015 11:20

PROGRAMMA 13DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2011.

 

-Stripbeurs van 10.00-17.00 uur.

 

 

-Muziek

-muziek (1): DixieMasters, dixielandbandje

                    locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (2): George van de Muziek

                    locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (3): duo Claudia y Manito

                    Paraguyaanse harp met gitaar

                   locatie: podium  13.00 -14.00 uur

-muziek (4): Bertus Krabbe DJ

                   locatie: podium

 

-Signerende tekenaars en scenarioschrijvers (circa 50)

 

Tekenaars en scenarioschrijvers die inmiddels toegezegd hebben te zullen komen, onder voorbehoud:

 

Alex Turk

(Timo; Mevrouw de Heks)

Andree Schneider

(Fantasy illustraties)

Arie van Vliet

(o.a. Flipje Tiel, Goud van KampenSchat Sassenpoort)

Caroline van der Lee (Carolee)

(scenario’s)

Chris Franks

(www.monsterbud.net)

Daan Jippes (Danier)

(o.a. Donald Duck / Havank)

Daniel van den Broek

(Uuterwael)

Dick Heins

(o.a. Baldo / Keetje / Klein Napeleon / Kleine Suske en Wiske)

Eric Hercules

(Elsje, vele scenario’s)

Eric Heuvel

(o.a. January Jones / Bud Broadway / De Ontdekking)

Fer Lau

(caricaturist)

Frank Jonker

(Bob Evers, scenario)

Gerard Leever

(Oktoknopie / Felix Flux / Suus & Sas)

Gerben Valkema

(Elsje)

Gerrie Hondius

(o.a. Ansje Tweedehansje)

Hans van Oudenaarden

(Bob Evers)

Herman Roozen

(Opa / Eefnement / scenario's o.a. Rembrandt)

IJsbrand Oost

(Max Miller / http://www.maxmillercomics.blogspot.com/)

Jan Kruis

(Jan Jans en de kinderen)

Jan Steeman

(o.a. Noortje / Sjors en Sjimmie / Rik de Reporter)

Jan van der Voo

(Pipo de Clown / Ketelbinkie / Piraatje)

Jeff Broeckx

(o.a. Klein Suske & Wiske / Dag & Heidi / Sloeber)

Luc Morjaeu

(Suske & Wiske)

Mangafique

(groep tekenaars Manga)

Marq van Broekhoven

(Peer de Plintkabouter)

Marc Verhaegen

(Senne & Sanne / V-bommen op Antwerpen / historische strips)

Martijn Takke 

(illustratiewerk / Terra Fantasia)

Martin-Jan van Santen

(Ridder Roosje / White Cowboy)

Martin Lodewijk

(Agent 327 / scenario’s o.a. Storm, Rode Ridder)

Meinder Buynink

(“Vindt ie grappig”)  www.meinder.nl

Pascal Oost

(Donald Duck / Prinses Aster)

Patty Klein

(heel veel scenario’s, o.a. Noortje)

Paul Geerts

(Suske & Wiske / De Hemelboom)

Paul Reichenbach 

(scenarist o.a. Goud van Kampen / Schat van de Sassenpoort)

Peter Nuyten

(Auguria / Apache Junction )

Pieter Hogenbirk

(o.a. Rembrandt)

Piet Voordes

(Ernst Bobbie en de rest / Donald Duck / De Club van Sinterklaas)

Robert van der Kroft

(o.a. Claire / Sjors en Sjimmie)

Stephan Timmers

(Mountain Mike)

Wilma v.d. Bosch

(Donald Duck / Prinses Aster)