PROGRAMMA 12DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2010.

13-05-2015 11:20

PROGRAMMA 12DE KAMPER STRIPSPEKTAKEL 2010.

 

-Stripbeurs van 10.00-17.00 uur.

 

-Tentoonstellingen / exposities.       

Nog nader in te vullen

 

-Muziek

-muziek (1): DixieMasters, dixielandbandje

                    locatie: Oudestraat & Van Heutszplein

-muziek (2): The Karen Carpenter Tribute Band

                   locatie: podium op het Van Heutszplein

-muziek (3): Blaasorkest Webinderuut

                    Kamper 9-mansformatie met bekende popsongs en andere vrolijke stukken

                   locatie: Oudestraat & Van Heutszplein. 13-17 uur

-verteller             

Stan Fritschy, vertellingen inzake Kamper Uien en Overijsselse sagen.

Locatie: podium op het Van Heutszplein

 

-Signerende tekenaars (circa 50)

 

Tekenaars die inmiddels toegezegd hebben te zullen komen:

 

ARIE VAN VLIET

(o.a. Flipje Tiel, Goud van KampenSchat Sassenpoort)

CLAUS SCHOLZ

(o.a. Rode Ridder)

CAROLINE VAN DER LEE

(scenario’s)

DAAN JIPPES

(o.a. Donald Duck / Havank)

ERIC HERCULES

(Elsje, vele scenario’s)

ERIC HEUVEL

(o.a. January Jones / Bud Broadway / De Ontdekking)

FER LAU

(caricaturist)

FRANK JONKER

(Bob Evers, scenario)

GERARD LEEVER

(Oktoknopie / Felix Flux / Suus & Sas)

GERBEN DEN HEETEN

(www.gerb-art.com)

GERBEN VALKEMA

(Elsje)

GERRIE HONDIUS

(o.a. Ansje Tweedehansje)

HANS VAN OUDENAARDEN

(Bob Evers)

HARRY JANSEN

(Simon Trips)

HERMAN ROOZEN

(Opa / Eefnement / scenario's o.a. Rembrandt)

IJSBRAND OOST

(Max Miller)

JAN BOSSCHAERT

(Sam)

JAN VAN DER VOO

(Pipo de Clown / Ketelbinkie / Piraatje)

Jeff Broeckx

(o.a. Klein Suske & Wiske / Dag & Heidi / Sloeber)

Mangafique

(groep tekenaars Manga)

Marc Verhaegen

(Senne & Sanne / V-bommen op Antwerpen / historische strips)

MARTIJN TAKKE

(illustratiewerk / Terra Fantasia)

MARTIN-JAN VAN SANTEN

(Ridder Roosje/White Cowboy)

MEINDER BUYNINK

(“Vindt ie grappig”)  www.meinder.nl

MINCK OOSTERVEER

(o.a. Ronson / Zodiac / Claudia Brücken)

PASCAL OOST

(Donald Duck/ Prinses Aster)

PAUL GEERTS

(Suske & Wiske / De Hemelboom)

Paul Reichenbach                  

(scenarist o.a. Goud van Kampen, Schat van de Sassenpoort)

PIET VOORDES

(Ernst Bobbie en de rest / Donald Duck / De Club van Sinterklaas)

Stephan Timmers

(Mountain Mike)

VICK

 

Walter Laureyssens

(Killroy / Bessy)

WILMA LEENDERS

(inkleuring van heel veel strips)

WILMA V.D. BOSCH

(Donald Duck / Prinses Aster)