DIT WAS HET PROGRAMMA VAN 2009.

13-05-2015 11:21

DIT WAS HET PROGRAMMA VAN 2009.

 

-Stripbeurs van 10.00-17.00 uur.

-Tentoonstellingen / exposities.   

Tentoonstelling 1:  "Sapperdeflap! Pipo in Kampen!"

met tekeningen en schilderijen van Jan van der Voo.

locatie: Koornmarktspoort, ijsselkade 2

datum: 6 augustus – 29 augustus. 2009

openingstijden: dinsdag-zaterdag 11-17 uur

toegang: 1 euro, kinderen tot 12 jaar gratis, museumjaarkaart gratis

 

 

Tentoonstelling 2: 40 jaar Kamper Ui(t)dagen

locatie: Frans Walkate Archief, Burgwal 43

datum: 16 juli t/m 3 september 2009

openingstijden: woensdag + donderdag van 14-17 uur

                         en tijdens het 11de Kamper Stripspektakel van 10-16 uur

 

-Opening stripbeurs

met medewerking  van de Stichting Levende Stadsgeschiedenis Zwolle         

en stadsomroeper Peter Vader.

 -Albumpresentatie

* 2de avontuur van Kim & Eddy: "De Schat van de Sassenpoort"

Zwolse verhalenbundel met illustraties van Paul Geerts

* nieuwe CD Aapies kijken van Geert Leurink

Oenk, nieuwe avonturen van Elsje door Valkema & Hercules

Rembrandt de paroolstrip door Herman Roozen en Pieter Hogenbirk

 

-Muziek

-muziek (1): “Kamper” Lambik, DJ en zanger

                    locatie: podium op het Van Heutszplein

-muziek (2): Geert Leurink

                   locatie: podium op het Van Heutszplein

-muziek (3): "Accordéon Mélancolique"

                   locatie: podium op het Van Heutszplein

-Poppenkast           

Poppenkast voorstelling door poppentheater Pappenkost

Om 13.00 en 15.00 uur. Gratis toegang

Locatie: Oudestraat 238   Julius Mediaprodukties

-Diversen   -JAKARI

-Vuurwerk aan de IJssel (22.30 uur)

 

-Signerende tekenaars (circa 50)

 

Tekenaars die inmiddels toegezegd hebben te zullen komen:

 

ALEX TURK

(Timo / Mevrouw de Heks)

CLAUS SCHOLZ

(Rode Ridder / Zilverpijl)

DAAN JIPPES

(Donald Duck / Havank)

DANIEL VAN DEN BROEK

(Viktor & Frenky, illustratiewerk)

DINO ATTANASIO

(Bob Morane / Luc Orient / Spaghetti)

EDDY PAAPE

(o.a. Flip Flink /  Luc Orient)

ERIC HERCULES

(Elsje, vele scenario’s)

FER LAU

(caricaturist)

FRANK JONKER

(Bob Evers, scenario)

FRANK SMIT

(caricaturist)

GERARD LEEVER

(Oktoknopie / Felix Flux / Suus & Sas)

GERBEN VALKEMA

(Elsje)

HANS VAN OUDENAARDEN

(Bob Evers)

HERMAN ROOZEN

(Opa / Eefnement / scenario's o.a. Rembrandt)

H.J. VOS

(De Kat)

JAN BOSSCHAERT

(Sam)

JAN DIRK BARREVELD

(Eugène / Zwart op wit 2 / Studio Noodweer)

JAN KRUIS

(Jan Jans en de kinderen)

JAN STEEMAN

(o.a. Noortje / Sjors en Sjimmie / Rik de Reporter)

JAN VAN DER VOO

(Pipo de Clown / Ketelbinkie / Piraatje)

JANKO BOSCH  

(pavlov.nl)

JEAN-MARC KRINGS 

(Violine, De Sliert)

LAMELOS

Sam, Jeroen, Boris, Aleks

www.lamelos.nl

LUC CROMHEECKE

Tom Carbon / Taco Zip / Roboboy / Plunk

MANGAFIQUE

(groep tekenaars Manga)

MARTIN JAN VAN SANTEN

(Rider Rose / White Cowboy)

MARQ VAN BROEKHOVEN

(Peer de Plintkabouter)

MARTIN LODEWIJK

(Agent 327 / scenario's o.a. Storm; Rode Ridder)

MARTIJN TAKKE

(illustratiewerk / Terra Fantasia)

MEINDER BUYNINK

(“Vindt ie grappig”)

MICHIEL VAN DE VIJVER

(Waterproef / Joep 1 / Studio Noodweer)

PASCAL OOST

(Donald Duck / Bobo)

PATTY KLEIN (TANTE PATTY)

(SCENARIO'S VAN TIENTALLEN BEKENDE SERIES)

PAUL GEERTS

(Suske & Wiske / De Hemelboom)

PAUL REICHENBACH                 

(Goud van Kampen, scenario)

PIETER HOGENBIRK

(Rembrandt)

PIET VOORDES

(Ernst Bobbie en de rest / Donald Duck / De Club van Sinterklaas)

RENÉ LEISINK

(Waterproef / Argus / Studio Noodweer)

ROB DERKS

(Pakje Bakmeel / Fred /Studio Noodweer)

ROY BERGSMA

(Vera en Warja)

STEPHAN TIMMERS

(Mountain Mike)

STUDIO NOODWEER

http://www.noodweer.nl/

UCO EGMOND

(Eppo / Falco en Donjon)

WALTER LAUREYSSENS

(Killroy / Bessy)

WILMA LEENDERS

(inkleuring van heel veel strips)

WILMA VAN DEN BOSCH

(Donald Duck / Prinses Aster)